Jak to funguje

Aktuálně jsme spustili první verzi aplikace a níže můžete vidět jak lze v aplikaci nakupovat podíly na hardware.

 

Dashboard

Po přihlášení do vašeho účtu vidíte přehled vytěženého BTC, dále BTC která je připraveno k výplatě a BTC které již bylo vyplaceno.

 

Aktuální nabídka

Chcete-li vidět aktuální nabídku hardware na prodej, stačí kliknout v levém menu. První se zobrazují aktuální nabídky, tedy ty stroje které jsou již zapojeny, odzkoušeny a okamžitě těží BTC. U nabídky vidíte vše podstatné: typ a počet strojů ke koupi, kde jsou stroje hostovány, minimální možná investice a zejména ROI – Return of Investment (návratnost investice). Na modelovém příkladu vidíte celkový ROI 72% což je roční výnos ve výši 72% a návratnost investice za 16.6 měsíce (tyto hodnoty se neustále vyvíjí podle ceny BTC a obtížnosti těžby). Po kliknutí na více informací najdete podrobnější statistiky, včetně grafů jak stroje těží od svého spuštění.

Celkový ROI je vypočítáno od spuštění nabídky a ukazuje roční výnos v procentech nebo návratnost v měsících podle dnešní ceny BTC. Detailní ROI v grafu je počítáno podle množství vytěženého BTC v konkrétní den a odpovídajícího kurzu BTC v ten stejný den. Odpovídá to strategii, že vytěžený bitcoin je prodán ve stejný den, kdy je vytěžen.

 

Na stránce aktuální nabídka, také najdete budoucí nabídky, tedy stroje které již máme rezervovány pro hosting v budoucnu. Výhoda těchto nabídek je zpravidla nižší cena hardware a tedy i vyšší předpoklad ROI po jejich zapojení. Nevýhodou je, že budete muset několik týdnů až měsíců čekat do začátku těžby a vždy je potřeba počítat s možným zpožděním.

 

Koupě podílu

Po kliknutí na tlačítko koupit, si můžete nastavit kolik procent z dané nabídky si přejete zakoupit. Jakmile objednávku potvrdíte, tak vám přijde zpravidla do 24h email s přesnými instrukcemi jak zadat platbu. V současnosti přijímáme platby v USD a BTC. Pro bankovní převod z ČR doporučujeme využít služby Wise nebo Revolut (uveďte variabilní symbol nebo vaše jméno do poznámky platby – slouží pro identifikaci transakce).

 

Koupené podíly

Dále v levém menu najdete sekci koupené podíly, kde vidíte všechny podíly hardware které jste zakoupili a přesné statistiky.

 

Můj účet

Pokud si přejete upravovat vaše osobní údaje jako je jméno, heslo, nastavit dvoufázové ověření, které velmi doporučujeme nebo změnit BTC adresu, tak stačí kliknout v menu – můj účet a zde vše můžete upravit. V současné chvíli podporujeme pouze tento formát adresy: NATIVE SEGWIT (začínající: bc1)

 

V současné době je přístup pouze pro zvané, vážné zájemce o spolupráci. Přejete-li si získat přístup do aplikace, tak nás prosím kontaktujte.