Pro investory

Nabízíme možnost participovat na společné těžbě bitcoinu. Celý koncept se vyvíjí a neustále hledáme možnosti jak inovovat a nabídnout nové služby investorům. Momentálně máme spuštěnou první verzi platformy, kde lze nakupovat podíly z těžby, od aktuálních až po budoucí nabídky. Zároveň pro vás připravujeme možnost investice tradičnější formou skrze dluhopisy.

 

Platforma

Vyvinuli jsme platformu, přes kterou je možné zakoupit podíly na těžbě bitcoinu. Veškeré nabídky na platformě vlastníme a vždy si chceme udržet určitý podíl v nabídce, tak abychom měli skin in the game a motivovalo nás to řešit veškeré výzvy co nejrychleji. Jedná se o velmi riskantní investici, kde je vhodné znát základy okolo bitcoinu a těžby obecně. I když samotný nákup a pohyb po platformě nevyžaduje technické znalosti, tak vzhledem k volatilitě bitcoinu a rizikovosti investice, je vhodné se v tomto odvětví orientovat. Vzhledem k rizikům, je celá platforma uzavřená a přístupná pouze na pozvánky pro vážné zájemce. Jak platforma vypadá a funguje, se můžete podívat zde.

 

Dluhopisy

Nabízíme těžební dluhopisy v celkovém objemu emise 1 130 000 USD s úrokovou sazbou 12 % p.a. a výplatou v bitcoinu každých 6 měsíců. Nominální hodnota jednoho těžebního dluhopisu je 10 000 USD. Jedná se pravděpodobně o první těžební dluhopis svého druhu, který vyplácí výnos přímo v bitcoinu. Více informací a Emisní podmínky se dozvíte zde v sekci Těžební dluhopisy.